
KOCYK-Termo - dzięki swej unikalnej strukturze utrzymuje suchy i ciepły mikroklimat wewnątrz obuwia. Mikroskopijne torebki powietrza w strukturze materiału wytwarzają termiczną izolację, zatrzymując ciepłotę ciała i odprowadzając wilgoć na zewnątrz.
KOCYK-Termo jest antyalergiczny i nie powoduje uczuleń.

TPR - Flexible, antypoślizgowa podeszwa
wykonana z Thermo Plastic Rubber
(termoplastycznej gumy),
odporna na ścieranie, trwała i elastyczna
Trzewiki męskie, marki BUGATTI, wykonane z wysokiej jakości skór licowych naturalnych, na podeszwie kauczukowo-gumowej typu TPR Flexible o dobrej przyczepności do podłoża i wysokiej odporności na ścieranie.
Obuwie posiada wkładkę amortyzującą z naturalnej skóry, mającą działanie przeciwgrzybiczne i przeciwbakteryjne, która sprawi że, poczujesz się komfortowo każdego dnia.
Wysoka jakość wykonania, komfort i wygoda użytkowania oraz unikalne wzornictwo, to niezaprzeczalne atuty tych butów. Marka BUGATTI od lat jest doceniana i lubiana przez zadowolonych użytkowników zarówno w Niemczech, Szwajcarii, jak i w całej Europie.
41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | |
Długość wkładki całkowita (w cm) | 27,5 | 28,2 | 28,9 | 29,6 | 30,3 | 31 |
Maksymalna długość stopy (w cm) | 26,8 | 27,5 | 28,2 | 28,9 | 29,6 | 30,3 |
Wysokość cholewki (w cm) mierzona wewnątrz z tyłu |
8,5 | 9 | 9 | 9,5 | 9,5 | 9,5 |





Gwarantujemy bezproblemową wymianę lub zwrot produktu do 30 dni
Nie musisz martwić się o to że, wybrany przez Ciebie rozmiar obuwia nie będzie pasował lub w jakikolwiek inny sposób zakupione produkty nie spełnią Twoich oczekiwań...
W celu usprawnienia i przyspieszenia procedury wymiany lub zwrotu produktu nasz sklep posiada łatwy i szybki Kreator Zwrotu/Wymiany Towarów (z opcją Zwrotów poprzez Inpost Paczkomaty 24/7) dostępny pod linkiem: Kreator Zwrotu/Wymiany Towarów
Dokonanie wymiany lub zwrotu produktu poprzez Kreator Zwrotu/Wymiany Towarów nie jest warunkiem skorzystania z ustawowego prawa odstąpienia od umowy zawartej na odległość oraz w żaden sposób nie ogranicza tego prawa.
Odpowiadamy przez okres 24-miesięcy z tytułu rękojmi na wady fizyczne i prawne
W celu usprawnienia i przyspieszenia procedury reklamacyjnej nasz sklep posiada Dział Reklamacji (RMA) dostępny dla zarejestrowanych Klientów po zalogowaniu z poziomu Panel Klienta - Twoje Konto
Zgłoszenie reklamacji produktu poprzez Dział Reklamacji (RMA) nie jest warunkiem skorzystania z ustawowego prawa do złożenia reklamacji z tytułu odpowiedzialności Sprzedawcy wobec Klienta (Rękojmi) jeżeli sprzedany produkt ma wady fizyczne lub prawne oraz w żaden sposób nie ogranicza tego prawa.