Szybko, łatwo i wygodnie - Paczkomaty 24/7 InPost

PACZKOMATY 24/7 InPost

Szybko, łatwo i wygodnie

Wyobraź sobie, że planujesz weekendowy wyjazd z rodziną lub znajomymi na biwak, i właśnie zdajesz sobie sprawę, że Twój śpiwór jest podarty, a ulubiona latarka ledowa została gdzieś w lesie podczas ostatniego wypadu za miasto... Jest czwartek, wchodzisz do zaufanego sklepu internetowego, zamawiasz śpiwór, nową latarkę i kilka dodatkowych akcesoriów. Po paru godzinach otrzymujesz e-maila z informacją, że Kurier już podjął Twoją paczkę i dostawa planowana jest na piątek. Super! W piątek okazuje się, że Kurier zapomniał zadzwonić i umówić się z Tobą na odbiór przesyłki, a odebrane o godzinie 18:00 awizo informuje o ponownej próbie dostarczenia w poniedziałek. Opcjonalnie możesz odebrać swoją przesyłkę w sobotę w punkcie odbioru na drugim krańcu miasta. Koniec końców, na biwak jedziesz z niskiej jakości śpiworem i jednorazową latarką kupionymi w pobliskim markecie. W poniedziałek uśmiechnięty Kurier wreszcie dostarcza skutecznie Twoją przesyłkę.

 • Jeśli sytuacja wydaje Ci się znajoma, jeśli irytują Cię również długie kolejki na poczcie, skorzystaj z nowoczesnej, szybkiej i wygodnej formy dostarczania przesyłek oferowanej przez nasz sklep internetowy:
 • Paczkomaty InPost
 • Paczkomat to urządzenie przypominające wyglądem skrytki pocztowe. Obecnie sieć Paczkomatów obejmuje ponad 1200 punktów w 365 miastach w całej Polsce – Paczkomaty są w niemal każdej miejscowości, a w większych miastach w każdej dzielnicy. Ich główną ideą jest to, że przesyłka z Twoim zamówieniem czeka na odbiór w wybranym punkcie i możesz ją podjąć o dogodnej dla siebie godzinie.
 • Korzyści dla Ciebie dzięki integracji naszego sklepu z usługą Paczkomaty InPost:
  • Szybko
   Znakomita większość zamówień dociera do Klientów już na drugi dzień po wysłaniu przez nas paczki.
  • Tanio
   Sprawdź Koszty wysyłki zamówień realizowanych przez nasz sklep dzięki usłudze Paczkomatów. Będziesz mile zaskoczony!
  • Wygodnie
   Gdy Twoje zamówienie dotrze już do wybranego Paczkomatu, otrzymasz mailem i sms'em powiadomienie wraz z kodem dostępu i krótką instrukcją. Odbierz swoją przesyłkę w ciągu 3 dni o dogodnej dla Ciebie porze. Paczkomaty są do dyspozycji 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.
  • Bezpiecznie
   Przesyłkę możesz odebrać jedynie podając swój numer telefonu komórkowego oraz kod przesłany sms'em.
  • Więcej informacji znajdziesz na stronie Paczkomaty.pl
Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń 84 686 65 35
pixel