Buty na haluksy tęgość H, K, M - sklep NeptunObuwie.pl

Trzewiki Botki zimowe JOSEF SEIBEL 43695 Anvers 95 K Czarny ocieplane na rzepy

  • Josef Seibel 43695 MA81 100 Anvers 95 Schwarz K
  • Trzewiki Botki zimowe JOSEF SEIBEL 43695 Anvers 95 K Czarny ocieplane na rzepy
status_icondostępny
CzarnyCzarnyBrązowyCzarny
599,90 zł
499,90 zł
49990
Przyjmujemy również zamówienia telefonicznie
Cechy produktu
Kod produktu:
22056
Model:
Josef Seibel 43695 MA81 100 Anvers 95 Schwarz K
Kolekcja:
Kolor:
Czarny
Materiał wierzchu:
Skóra Naturalna
,
Crazy Horse

Skóra Naturalna hydrofobizowana
typu Crazy Horse (woskowana i natłuszczana)

Ocieplenie:
PLUSH-Termo

PLUSH-Termo - dzięki swej unikalnej strukturze utrzymuje suchy i ciepły mikroklimat wewnątrz obuwia. Mikroskopijne torebki powietrza w strukturze materiału wytwarzają termiczną izolację, zatrzymując ciepłotę ciała i odprowadzając wilgoć na zewnątrz.
PLUSH-Termo jest antyalergiczny i nie powoduje uczuleń.

Wkładka:
KOCYK-Termo

KOCYK-Termo - dzięki swej unikalnej strukturze utrzymuje suchy i ciepły mikroklimat wewnątrz obuwia. Mikroskopijne torebki powietrza w strukturze materiału wytwarzają termiczną izolację, zatrzymując ciepłotę ciała i odprowadzając wilgoć na zewnątrz.
KOCYK-Termo jest antyalergiczny i nie powoduje uczuleń.

,
Wymienna / Wyciągalna
,
Profilowana Anatomicznie
Podeszwa:
PU - Flexible

PU - Flexible, antypoślizgowa podeszwa
wykonana z Poliuretanu,
lekka, trwała i elastyczna

Tęgość:
Tęgość K

Buty tęgość K - Extra Wide

Tęgość podwyższona
Bardzo szeroka

Buty w tęgości K

Obuwie zostało specjalnie zaprojektowane na bardzo szerokie stopy i o bardzo wysokim podbiciu. Komfortowa Tęgość K - Extra Wide zapewnia swobodę w palcach, zwiększając komfort użytkowania nawet przy bardzo szerokich stopach i o bardzo wysokim podbiciu.

Szukasz innej tęgości? Kliknij w przycisk poniżej i zobacz dostępne modele z naszej oferty

,
Wide Extra

Buty tęgość Extra Wide

Tęgość podwyższona
Ekstra szeroka

Buty w tęgości Extra Wide

Obuwie zostało specjalnie zaprojektowane na bardzo szerokie stopy i o bardzo wysokim podbiciu. Komfortowa Tęgość Extra Wide zapewnia swobodę w palcach, zwiększając komfort użytkowania nawet przy bardzo szerokich stopach i o bardzo wysokim podbiciu.

Szukasz innej tęgości? Kliknij w przycisk poniżej i zobacz dostępne modele z naszej oferty

Uwagi:
Obuwie o podwyższonej tęgości i szerokości
Polecane:
na stopy problemowe, wrażliwe
,
o podwyższonej tęgości i szerokości
,
z haluksami, po urazach
,
na stopy nietypowe
Kraj pochodzenia:
Niemcy / GERMANY

Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE: Josef Seibel Schuhfabrik GmbHWięcej
Adres: Gebrüder-Seibel-Straße 7Kod pocztowy: 76846Miasto: HauensteinKraj: NiemcyNumer telefonu: +49 (0) 63 92 92 21-0Adres email: service@josef-seibel.de
Gwarancja/Rękojmia:
Opis produktu
Opis produktu

Trzewiki męskie ocieplane, Botki zimowe, o podwyższonej tęgości K i szerokości - Extra Wide, zapinane na rzepy, z ociepleniem typu Plush-TERMO, wykonane z wysokiej jakości hydrofobizowanych skór naturalnych typu Crazy Horse, w klasycznym, ponadczasowym czarnym kolorze, na amortyzującej, lekkiej i elastycznej podeszwie typu PU Flexible o wysokiej odporności na ścieranie i dobrej przyczepności do podłoża.

Obuwie wyposażone jest w zapięcie na rzepy, które umożliwia regulację tęgości oraz ułatwia codzienne użytkowanie.

Obuwie posiada wymienną, profilowaną anatomicznie, ocieplaną wkładkę, izolującą od podłoża oraz mającą działanie antygrzybiczne i antybakteryjne.

Wysoka jakość wykonania oraz komfort i wygoda, to niezaprzeczalne atuty tego obuwia. Niemiecka marka JOSEF SEIBEL od lat jest doceniana i lubiana przez zadowolonych użytkowników zarówno w Niemczech, jak i w całej Europie.

Buty zimowe Josef Seibel męskie Sklep NeptunObuwie.pl

Tabela rozmiarów dla tego produktu
Chcesz zobaczyć tabelę rozmiarów? Dotknij i przesuń palcem
  40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50
Długość wkładki (w cm) 27 27,6 28,2 29 29,8 30,5 31 31,7 32,5 33 33,5
Maksymalna długość stopy (w cm) 26,5 27,1 27,7 28,5 29,3 30 30,5 31,2 32 32,5 33
Wysokość cholewki (w cm)
mierzona wewnątrz z tyłu
 9 9 9,5 9,5 10 10 10,5 10,5 10,5 11 11
Skóra Naturalna to najlepszy materiał do produkcji obuwia. Posiada naturalne właściwości absorbowania wilgoci z wnętrza buta i oddawania jej na zewnątrz w postaci pary wodnej. W obuwiu tym zastosowano naturalne skóry najwyższej jakości, dzięki czemu buty są przyjazne dla stopy i odporne na niekorzystne czynniki atmosferyczne. Skóry naturalne zastosowane w tym obuwiu zostały poddane procesowi hydrofobizacji. Proces ten zwiększa odporność skóry na działanie wody i czynników atmosferycznych, zmniejszając nasiąkliwość i przemakalność skóry oraz zapobiega brudzeniu się obuwia.
Ocieplane wkładki zastosowane w tych butach wykonane są ze sprężystej pianki o dużej gęstości, dzięki czemu nawet podczas intensywnej aktywności fizycznej absorbują wstrząsy zapobiegając nadmiernemu obciążeniu kręgosłupa i stawów biodrowych. Wyściółka z pianki podczas chodzenia dostosowuje się do kształtu stopy, dlatego buty te są wygodne od pierwszego założenia i dają poczucie komfortu na długi czas.
Podeszwy typu PU Flexible zastosowane w tym obuwiu wykonane są z lekkich i odpornych na ścieranie mieszanek poliuretanowych i gumowych. Posiadają także komory powietrzne, aby osiągnąć niską wagę i lepszą amortyzację na twardym podłożu, co w połączeniu ze specjalnie zaprojektowanym wzorem bieżnika pozwala połączyć w tych butach lekkość, elastyczność, wytrzymałość i dobrą przyczepność do podłoża. Użyte technologie absorbują i amortyzują wszelkie nierówności drogi, które każdego dnia pokonujesz, a idealnie wyprofilowane obuwie zrelaksuje Twoją stopę nawet podczas długiego marszu, poruszając się zgodnie z ruchem Twojej stopy.
Obuwie zostało specjalnie zaprojektowane na bardzo szerokie stopy i o bardzo wysokim podbiciu. Komfortowa Tęgość K - Extra Wide zapewnia swobodę w palcach, zwiększając komfort użytkowania nawet przy bardzo szerokich stopach i o bardzo wysokim podbiciu. Twoja stopa to skomplikowany układ wielu kości, stawów, ścięgien i mięśni. Niemiecka firma JOSEF SEIBEL o tym wie... i dlatego oddaje w Twoje ręce obuwie w pełni spełniające potrzeby Twoich stóp.
Ocieplenie Plush-TERMOKomfort cieplny każdego dnia, nawet w niskich temperaturach
Ocieplenie typu Plush-TERMO zastosowana w tym obuwiu, dzięki swej unikalnej strukturze utrzymuje suchy i ciepły mikroklimat wewnątrz obuwia. Ocieplenie to, ma właściwości hydrofobowe tzn. nie chłonie wilgoci w ilości większej niż 1% swojej wagi. Dzięki temu, ocieplenie to zawsze jest suche i miłe w dotyku. Mikroskopijne torebki powietrza w strukturze materiału wytwarzają termiczną izolację, zatrzymując ciepłotę ciała i odprowadzając wilgoć na zewnątrz. Dzięki temu dzianina ocieplająca Plush-TERMO idealnie reguluje wilgotność wewnątrz obuwia, jednocześnie zapewniając odpowiedni komfort cieplny w każdych warunkach. Plush-TERMO jest antyalergiczny i nie powoduje uczuleń.
Buty zimowe Ocieplenie Plush-TERMO - Sklep NeptunObuwie.pl

RozmiarSize UKSize US
Rozmiar41Size UK7Size US7,5
Rozmiar42Size UK8Size US8,5
Rozmiar43Size UK9Size US9,5
Rozmiar44Size UK10Size US10,5
Rozmiar45Size UK10,5Size US11
Rozmiar46Size UK11,5Size US12
Rozmiar47Size UK12Size US12,5
Rozmiar48Size UK13Size US13,5
Rozmiar50Size UK14Size US14,5

Tabela rozmiarów, znajdująca się powyżej przedstawia tylko zestawienie konwersji, przelicznik rozmiarów w różnych systemach numeracji obuwia.
Szczegółowa tabela rozmiarów dla tego produktu oraz długości wkładek wewnętrznych, dla konkretnego modelu znajdują się na każdej karcie towaru poniżej opisu produktu.
Wszystkie pomiary są dokonywane przez nas osobiście

Jak dobrać rozmiar i tęgość obuwia?

Jeżeli nie wiesz jaki rozmiar obuwia będzie dla Ciebie odpowiedni, możesz to w bardzo prosty i szybki sposób sprawdzić.

Opis produktu
Zwrot, Wymiana, Gwarancja, Rękojmia
Opinie o produkcie0
Zadaj pytanie
Zwrot, Wymiana, Gwarancja, Rękojmia
Opinie o produkcie0
Zadaj pytanie
Zobacz produkty wybrane specjalnie dla Ciebie
Nowość
-17%
Półbuty Mokasyny JOSEF SEIBEL 43678 Anvers 78 K Brązowe
Półbuty Mokasyny JOSEF SEIBEL 43678 Anvers 78 K BrązoweJosef Seibel 43678 TE21 221 Anvers 78 K Sand-Kombi
39990
-14%
Półbuty JOSEF SEIBEL 43698 Anvers 98 K Granatowe
Półbuty JOSEF SEIBEL 43698 Anvers 98 K GranatoweJosef Seibel 43698 TE21 526 Anvers 98 K Indigo-Kombi
42990
Nowość
-12%
Półbuty JOSEF SEIBEL 43688 Anvers 88 K Grafitowe XXL
Półbuty JOSEF SEIBEL 43688 Anvers 88 K Grafitowe XXLJosef Seibel 43688 TE16 710 Anvers 88 K Grau XXL
43990
-12%
Półbuty JOSEF SEIBEL 34801 Alan 01 K Brąz-Vulcano XXL wsuwane
Półbuty JOSEF SEIBEL 34801 Alan 01 K Brąz-Vulcano XXL wsuwaneJosef Seibel 34801 442 261 Alan 01 K Vulcano-Kombi
43990
Polecane
Hit sezonu
-16%
Trzewiki Botki zimowe JOSEF SEIBEL 43340 Anvers 35 K Brązowe ocieplane
45990
-16%
Trzewiki Botki zimowe JOSEF SEIBEL 43382 Anvers 29 Czarne ocieplane
Trzewiki Botki zimowe JOSEF SEIBEL 43382 Anvers 29 Czarne ocieplaneJosef Seibel 43382 PL950 600 Anvers 29 Schwarz K
45990
Zobacz produkty które kupili również inni Klienci
-16%
Trzewiki Botki zimowe JOSEF SEIBEL 43382 Anvers 29 Czarne ocieplane
Trzewiki Botki zimowe JOSEF SEIBEL 43382 Anvers 29 Czarne ocieplaneJosef Seibel 43382 PL950 600 Anvers 29 Schwarz K
45990
-26%
Trzewiki zimowe JOSEF SEIBEL 32353 Raymond 53 H Grafitowe ocieplane TOPDRY-Tex
Trzewiki zimowe JOSEF SEIBEL 32353 Raymond 53 H Grafitowe ocieplane TOPDRY-TexJosef Seibel 32353 MA16 741 Raymond 53 H Granit-Kombi TOPDRY-Tex
49990
Nowość
-16%
Trzewiki Botki zimowe JOSEF SEIBEL 44995 New Anvers 95 K ocieplane Czarny na rzepy
45990
-16%
Trzewiki Botki zimowe JOSEF SEIBEL 43684 Anvers 84 K ocieplane Czarne
Trzewiki Botki zimowe JOSEF SEIBEL 43684 Anvers 84 K ocieplane CzarneJosef Seibel 43684 PL238 100 Anvers 84 Schwarz K
45990
Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń 84 686 65 35
pixel